SIA “GRIN WAY”

Apzaļumošana un transporta pakalpojumi.

0
gadi tirgū
0
м2 objekti nodoti ekspluatācijā
0
m2 paklājzāliena tikai iepriekšējā gada laikā

     Mūsu uzņēmums – Grinway SIA – jau vairāk kā 15 gadus veiksmīgi strādā apzaļumošanas, labiekārtošanas, birstošas kravas piegādes un speciālas tehnikas nomas pakalpojumu tirgū. Mūsu darbības laikā mēs uzkrājām bagātu pieredzi šajā jomā.

Mēs esam veiksmīgi realizējuši apmēram 500 objektus Rīgas, Jūrmalas un Rīgas rajona teritorijā. Tikai iepriekšējā gada laikā mēs noklājām 5000 m2 ar paklājzālienu!

Mēs īstenojam visu apzaļumošanas un labiekārtošanas darbu kopumu no A līdz Z. Lai realizētu jebkuru Jūsu ideju, iespējams arī visnegaidītāko, mūsu uzņēmumā strādā saliedēts augsti kvalificētu speciālistu kolektīvs, kas sadzirdēs Jūs un palīdzēs iemiesot dzīvē Jūsu ideju.
Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar valsts struktūrām, firmām un privātīpašniekiem.

Pateicoties vairāk kā 15 gadu lielai pieredzei, mēs varam atļauties rekomendēt Jums, kur var ietaupīt, bet kur labāk nežēlot līdzekļus. Mēs neprotam izmest Jūsu naudu vējā un neatzīstam tādu pieeju vispār!

Mēs slēdzam tikai tiešus līgumus izejmateriālu piegādei, kas ļauj mums optimizēt budžetu un paaugstināt mūsu darba kvalitāti. Mēs rūpīgi atlasam visus mūsu piegādātājus un strādājam tikai ar labākajiem!
Mēs izstrādāsim Jums darba plānu un veiksmīgi to realizēsim līdz pilnīgai gatavībai!

MŪSU SERTIFIKĀTI

Savā darbā mēs izmantojam tikai sertificētus materiālus.